O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dystrybucji wylewanych folii do oklejenia samochodów i innych pojazdów. Wiele lat doświadczenia pozwala nam zaoferować Państwu najwyższej, jakości produkty w najlepszej cenie.

W ofercie hurtowej znajdują się rolki wiodących na rynku producentów m.in 3M, APA, SOTTORACAL, HEXISAVERY. Jako jedyni w Polsce dysponujemy gamą ponad 1500 kolorów a czas wysyłki większości asortymentu nie przekracza 72h. Popularne wzory i kolory sprzedajemy również na metry bieżące.

wylewane folie samochodowe hexis

wylewane folie samochodowe oracal

avery

W firmie Rollers naszym głównym celem jest zadowolenie naszego klienta, dlatego wszyscy pracownicy w naszej firmie są przeszkoleni w branży Car Wrappingu, mają techniczną, oraz praktyczną wiedzę na temat aplikacji każdej folii a także mogą pomóc zaopatrzyć się w niezbędne narzędzia do prawidłowego montażu folii, która znajduje się w naszym sklepie.

Pragniemy, aby każdy z naszych klientów był świadomy swojego zakupu – dlatego jako jedyni na rynku posiadamy filmy, ukazujące kolory folii na owiniętych opływowych modelach aut w pełnym słońcu. Oryginalne i niezawodne markowe wylewane folie samochodowe to gwarancja aplikacji przez specjalistę na każdej powierzchni w tym wklęsłej i obłej.

   

Zamówienia można składać poprzez nasz sklep internetowy, mailowo order@rollers.pl, bądź telefonicznie 600 712 611!

W razie pytań, obsługa naszego sklepu pozostaje do Państwa dyspozycji!

Wylewane Folie Samochodowe od Rollers – Gwaracja udanych zakupów!

Zobacz nasze folie na YouTube!

Dołącz do nas na Facebooku!